Vánoce se blíží. Pořiďte svým blízkým iplikátor, který utuží jejich zdraví

Do Vánoc zbývají poslední týdny a spousta z nás už vybírá vhodné dárky. Pokud ani vy nechcete nechávat nákupy na poslední chvíli, nechte se od nás inspirovat. Svým blízkým pořiďte iplikátor, který upevní jejich zdraví a využijí ho pro příjemnou relaxaci.

Zbavte se bolestí i únavy

Iplikátor představil v roce 1979 Ivan Ivanovič Kuzněcov a na náš trh se produkt dostal už v 90. letech. Od svého představení prošel několika úpravami, to hlavní ale zůstalo beze změny – iplikátor aktivuje přirozené síly lidského těla, a pomáhá tak při nemocech, únavě a ke zvyšování sportovních výkonů.

Jak iplikátor vypadá? Jde o podložku, na které jsou v pravidelných rozestupech umístěny plastové kroužky s masážními bodci. Funguje na principu stimulace akupresurních bodů a působí okamžitě. Pozitivní účinky pocítíte už po několika minutách, kdy se vám po těle rozlije příjemné teplo. Následuje uvolnění endorfinů, které pomáhají naše tělo udržovat zdravé. To vše navíc bez jakýchkoli vedlejších účinků. Na rozdíl od léků iplikátor pracuje pouze s vaším vlastním tělem.

Tři oblasti, ve kterých iplikátor pomáhá

Iplikátor jako vánoční dárek
  • Zdraví - Podložka dokáže při správném používání mírnit a léčit bolesti, nespavost, migrénu, menstruační potíže i deprese.

  • Relaxace - Jen pár minut stačí k tomu, abyste se cítili skvěle. Iplikátor vás zbaví únavy i vrásek. Relaxace na podložce je navíc velmi příjemná.

  • Sport - Iplikátor využívají profesionální sportovci na celém světě, aby zvýšili svůj sportovní výkon a zkrátili dobu regenerace. Podložku si nemůže vynachválit například olympijský vítěz ve skoku o tyči Sergej Bubka nebo mistr světa ve vzpírání Dmitry Klokov.

Iplikátor je jen jeden

Podložka iplikátor se vyrábí na území Evropské unie, což zaručuje kvalitu a dlouhou výdrž. Jde o registrovaný zdravotnický prostředek, nemusíte se proto bát žádných vedlejších účinků. Při nákupu si ale dejte pozor na padělky. Prodejci z celého světa se snaží napodobit iplikátor, jejich výrobky ale nemají stejné vlastnosti ani účinky. 

Novinka: Tibetský iplikátor pro citlivé

Už jste slyšeli o tibetském iplikátoru? Jde o novou verzi iplikátoru, která má zdvojené zakončení hrotů. Je proto vhodný především pro ty z vás, kdo jste citliví na bolest, máte jemnou pokožku nebo plánujete na podložce cvičit.


No products

To be determined Shipping
0,00 Kč Total

Check out